logo    Vítejte v našem obchodě   se sběratelskými modely   

Bazar

Na této stránce naleznete především dopravou poškozené modely, modely s vadou, nebo neúplné modely vhodné na náhradní díly, případně jako základ pro předělávky nebo opravu. U každé položky v popisu proto prosím pozorně čtěte v jakém stavu je ten který model, případně žádejte doplňující informace nebo další detailní foto. Případná reklamace vad, které v popisu u zboží budou uvedeny, nebude uznána.


skladem
M4A3 Sherman 761st Tank Battalion - Germany 1945 - model v měřítku 1/43 Model je poškozený přepravou, je zcela zničený podstavec pod modelem a je ulomený kulomet z věže tanku - viz. detailní foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 150 KčŠkoda Favorit GLX - model v měřítku 1/43 Model je nový, zabalen v originálním blistru na podstavci. Na modelu chybí pravá zadní zástěrka (lapač nečistot) - viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 199 KčMercedes 540K 1936
Ixo/Altaya
Mercedes 540K 1936 - model v měřítku 1/43 Model je poškozený, chybí přední nárazník a je poškozené uchycení přední nápravy  - viz. detailní foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 39 KčMoskvitch 407
Ixo/Altaya
Moskvitch 407 - model v měřítku 1/43 Model je nový, ale je ulomené levé zpětné zrcátko  - viz. detailní foto. Baleno v ochranném blistru. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 149 Kč

img


1/43 Salvat - model ze série Španělských kamionů Pegaso Troner Plus "Pegaso Group" - kovový model model je nový, baleno v plastovém blistru. Na modelu je na návěsu na levé straně vada obtisku, viz. foto. Plastový blistr je poškozen. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.      
cena 690 KčAlfa Romeo 33 SC 12 - 300km Salzburg 1977 model je nový, ale je ulomené zadní přítlačné křídlo. Na zadním přítlačném křídle je navíc kaz v místě reklamy "Fernet Tonic"- viz. detailní foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 140 Kč

img


Dacia 1300 Break (modrá), model v měřítku 1/43 Model je nový, zabalen v blistru na podstavci. Nad klikou levých zadník dveří je vada laku (stříbrný flek v modré barvě dveří), viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 139 Kč

img


Warszawa M20  - model v měřítku 1/43 Model je nový, ale na modelu chybí levá zadní zástěrka (lapač nečistot) viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 149 Kč

img


1/24 Volkswagen Golf GTI 1981 Model je nový na podstavci v blistru, na modelu je vada laku v místě připevnění pravého zpětného zrcátka, viz. foto.   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 199 KčWilliams FW23 2001 Schumacher
kovový model 1/43
Williams FW23 2001 Schumacher kovový model formule F1 v měřítku 1/43 model je nový, ale došlo k ulomení předního přítlačného křídla. Průhledná vitrínka je poškozená, vše viz. foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.          
cena 290 Kč

img


kovový model vrtulníku v měřítku 1/90 Eurocopter EC 145 model je nový, nepoškozený v originálním balení V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 49 Kč

img

MWIwN