logo    Sběratelské kovové modely  nejen rally autíček   

Bazar

Na této stránce naleznete především dopravou poškozené modely, modely s vadou, nebo neúplné modely vhodné na náhradní díly, případně jako základ pro předělávky nebo opravu. U každé položky v popisu proto prosím pozorně čtěte v jakém stavu je ten který model, případně žádejte doplňující informace nebo další detailní foto. Případná reklamace vad, které v popisu u zboží budou uvedeny, nebude uznána.

Řadit podle 
Výrobce 

Saviem SG2
Ixo/Altaya
Saviem SG2 Model je nový a nepoškozený, přepravou došlo pouze k poškození průhledné vitrínky  - viz. detailní foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 479 Kč

img


Nissan 240RS Rally Monte Carlo 1984/ Kaby - model v měřítku 1/43 od fa. Bizarre Model je jako nový, nepoškozený, v originální vitrínce. Chybí pouze papírový přebal a průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 549 Kč

img


Toyota Supra 3.0i - Rally Safari 1987 (Presentation car) - model v měřítku 1/43 od fa. Bizarre Model je jako nový, nepoškozený, v originální vitrínce. Chybí pouze papírový přebal a průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 769 Kč

img


IXO č.RAM024 - BAZAR Škoda Octavia WRC - Rally Monte Carlo 2011/ A. Schwarz Model pochází ze soukromé sbírky a je ve výborném stavu (jako nový) bez poškození. K modelu chybí pouze originální papírový přebal. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 1 999 KčIXO RAC032 - bazarový model Fiat 124 Abarth - Portugal 1974/ Pinto Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový ve výborném stavu. K modelu chybí pouze papírový přebal, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch), viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 489 Kč

img


Ixo/Altaya Subaru Impreza 555 - RAC Rally 1995/ Colin McRae Model je jako nový a nepoškozený. Je umístěn ve vitrínce od modelů fa. Trofeu, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 369 KčBazarový model Škoda Fabia WRC (Kaden 1:43) - již témeř nesehnatelný model. Model je nový s originálním podstavcem a vitrínkou, ale bohužel jsou ulomené antény na střeše, je odlomené zadní křídlo, chybí koncovka výfuku a průhledná vitrínka má prasklinu - viz. foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 549 Kč

img


Škoda Felicia kit car (Kaden 1:43) již letitý a vzácný model od fa. KADEN v měřítku 1/43 je ve vynikajícím stavu bez poškození včetně originálního obalu. Papírový obal je nepoškozen, ale nese známky skladování. Na požádání je možno zaslat detailní foto.
cena 1 399 Kč

img


BRM P57 - 1962
RBA 1/43
BRM P57 - 1962 Model od výrobce RBA v měřítku 1:43 Model je nový a nepoškozený, poškozená je pouze průhledná vitrínka, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 269 Kč

img


Williams FW 16/ D. Coulthard model je jako nový v super stavu, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) - viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 549 Kč

img


McLaren Mercedes MP 4/14 / D. Coulthard model je jako nový v super stavu, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) - viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 549 Kč

img


Brabham BT44B - Brazil GP 1975 model je zcela nový a nepoškozený v super stavu včetně originálního obalu, poškozený je podstavec pod modelem - viz foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 369 Kč

img


1/43 Pegaso 1060L - 1970 (přepravník automobilů) baleno v plastovém blistru Model je nový, ale je poškozený disk pravého předního kola, viz. detailní foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 599 Kč

img


1/43 Pegaso 1060L - 1970 (přepravník automobilů) baleno v plastovém blistru Model je nový, ale je ulomené levé zpětné zrcátko (u modelu bude přiložené), viz. detailní foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 599 Kč

img


GAZ 69A
DeAgostini
GAZ 69Az model je nový a nepoškozený, ale chybí pneu na pravém zadním kole - viz foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 49 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM138
IXO č.RAM138 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 329 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM192
IXO č.RAM192 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 310 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM198
IXO č.RAM198 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 310 Kč

img

YmIyZG