logo    Sběratelské kovové modely  nejen rally autíček   

Bazar

Na této stránce naleznete především dopravou poškozené modely, modely s vadou, nebo neúplné modely vhodné na náhradní díly, případně jako základ pro předělávky nebo opravu. U každé položky v popisu proto prosím pozorně čtěte v jakém stavu je ten který model, případně žádejte doplňující informace nebo další detailní foto. Případná reklamace vad, které v popisu u zboží budou uvedeny, nebude uznána.

Řadit podle 
Výrobce 

Saviem SG2
Ixo/Altaya
Saviem SG2 Model je nový a nepoškozený, přepravou došlo pouze k poškození průhledné vitrínky  - viz. detailní foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 499 Kč

img


Nissan 240RS Rally Monte Carlo 1984/ Kaby - model v měřítku 1/43 od fa. Bizarre Model je jako nový, nepoškozený, v originální vitrínce. Chybí pouze papírový přebal a průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 590 Kč

img


Toyota Supra 3.0i - Rally Safari 1987 (Presentation car) - model v měřítku 1/43 od fa. Bizarre Model je jako nový, nepoškozený, v originální vitrínce. Chybí pouze papírový přebal a průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 790 Kč

img


IXO č.RAM252 - BAZAR Škoda Fabia WRC - Rally Turkey 2006/ Duval Model je nepoškozený ve vynikajícím stavu. Poškozená je průhledná vitrínka (prasklá a ošoupaná) a ve velmi špatném stavu je i originální papírový přebal. Vše viz. detailní foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 469 KčIXO RAM071 - bazarový model Mitsubishi Lancer WRC - Rally Monte Carlo 2002/ F. Delecour Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu. Model je umístěn v neoriginální vitrínce, kdy průhledný kryt vitrínky má v horní části malou prasklinu, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 490 KčIXO RAC032 - bazarový model Fiat 124 Abarth - Portugal 1974/ Pinto Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový ve výborném stavu. K modelu chybí pouze papírový přebal, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch), viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 490 Kč

img


Altaya - bazarový model Ford Anglia - Monte Carlo 1963 Model je nový a nepoškozený, poškozený je pouze podstavec pod modele, který je naprasklý, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 399 KčAltaya Audi Quattro - Tour de Corse 1981/ M. Mouton Model je nový a nepoškozený. Poškozená je pouze průhledná vitrínka, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 399 Kč

img


Lancia Delta HF Int. - Acropolis 93/ Sainz Model je nový, ale je poškozen polep se zadní registrační značkou. Průhledná vitrínka je poškozená. Vše viz. foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 369 Kč

img


Ixo/Altaya 1/43 Opel Manta 400 - Tour de corse/ G. Frequelin Model je jako nový ve výborném stavu, viz. foto. Je umístěn v neoriginální vitrínce, kdy průhledný kryt vitrínky má v jednom rohu malou prasklinku.   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 399 KčIxo/Altaya 1/43 Opel Ascona 400 - Monte Carlo 1982/ W. Rohrl Model je jako nový ve výborném stavu, viz. foto. Je umístěn v neoriginální vitrínce, kdy průhledný kryt vitrínky je poškozen.   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 399 KčIxo/Altaya Subaru Impreza 555 - RAC Rally 1995/ Colin McRae Model je jako nový a nepoškozený. Je umístěn ve vitrínce od modelů fa. Trofeu, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 390 Kč

img


Bazarový model Škoda Fabia WRC (Kaden 1:43) - již témeř nesehnatelný model. Model je nový s originálním podstavcem a vitrínkou, ale bohužel jsou ulomené antény na střeše, je odlomené zadní křídlo, chybí koncovka výfuku a průhledná vitrínka má prasklinu - viz. foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 569 Kč

img


Škoda Felicia kit car (Kaden 1:43) již letitý a vzácný model od fa. KADEN v měřítku 1/43 je ve vynikajícím stavu bez poškození včetně originálního obalu. Papírový obal je nepoškozen, ale nese známky skladování. Na požádání je možno zaslat detailní foto.
cena 1 299 Kč

img


BRM P57 - 1962
RBA 1/43
BRM P57 - 1962 Model od výrobce RBA v měřítku 1:43 Model je nový a nepoškozený, poškozená je pouze průhledná vitrínka, viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.  
cena 349 Kč

img


Williams FW 16/ D. Coulthard model je jako nový v super stavu, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) - viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 599 Kč

img


McLaren Mercedes MP 4/14 / D. Coulthard model je jako nový v super stavu, průhledná vitrínka nese stopy skladování (ošoupaný povrch) - viz. foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 599 Kč

img


Altaya 1/12 model motocyklu Honda RC211 V - Sete Gibernau 2004 Model je nový, ovšem je kaz na stříbrně lakovaných dílech kostry motocyklu a držáků přední kapotáže, viz. detailní foto. V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 129 Kč

img


GAZ 69A
DeAgostini
GAZ 69Az model je nový a nepoškozený, ale chybí pneu na pravém zadním kole - viz foto V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.
cena 69 Kč

img


Dráhové autíčko Škoda Octavia WRC (Rally Argentina - K. Eriksson) s pohonem všech čtyř kol v měřítku 1:32 pro standardní autodráhu SCX. Model je nový, nepoužitý a jedná se již o raritu, kterou jinde běžně neseženete! Průhledná vitrínka nese známky skladování - ošoupaný povrch a malá prasklinka na jednom boku.
cena 1 799 Kč

img


Dráhové autíčko Škoda Octavia WRC - (Rally Monte Carlo 2001/ A. Schwarz) s pohonem všech čtyř kol v měřítku 1:32 pro standardní autodráhu SCX. Model je nový, nepoužitý a jedná se již o raritu, kterou jinde běžně neseženete! Průhledná vitrínka nese známky skladování - ošoupaný povrch a malá prasklinka na jednom boku.
cena 1 799 Kč

img


Dráhové autíčko Škoda Octavia WRC - (Rally Catalunya/ L. Climent) s pohonem všech čtyř kol v měřítku 1:32 pro standardní autodráhu SCX. Model je nový, nepoužitý a jedná se již o raritu, kterou jinde běžně neseženete! Průhledná vitrínka nese známky skladování - ošoupaný povrch a malá prasklinka na jednom boku.
cena 1 799 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM138
IXO č.RAM138 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 329 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM192
IXO č.RAM192 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 310 Kč

img


Citroen Xsara WRC
IXO č.RAM198
IXO č.RAM198 Model pochází ze soukromé sbírky, je jako nový a ve výborném stavu!   V kategorii "bazar" jsou vždy nafoceny konkrétní prodávané modely.    
cena 310 Kč

img

ZGU1YWEzMW